6.4.2019 - Ukliďme svět, ukliďme Česko

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek ve městě. Uklízíme všichni. Spole čně. V jeden den. Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky.
Členové spolku se zapojili individuálně. Např. mezi Vysokou Pecí a Červenou bylo nalezeno v hustém mladém lese hnízdo odpadků. Spolu s odpadky sesbíranými cestou k Drkolnovu to vydalo na 3 tašky.
Odpadky v taškách počkají na vyvezení plných kontejnerů neseparovaného odpadu
Mapka s označením zneškodněného hnízda odpadků a cesty, kde byly odpadky sbírány

Pozvánka:

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek ve městěUklízíme všichni. Spole čně. V jeden den. Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Připojte se v sobotu 6. dubna 2019 k celorepublikové úklidové akci - Ukliďme svět, ukliďme Česko.
Pracovní rukavice a odpadkové pytle bude všem dobrovolníkům vydávat Městský úřad Dobříš, odbor výstavby a životního prostředí – 1. patro. Svoz odpadu bude zajištěn městem.
Spolek se akce nebude zřejmě oficiálně účastnit ve smyslu, že by nějakou brigádu přímo organizoval. Ale tradičně se do akce zapojí jednotlivý členové v blízkosti svých domovů nebo míst pobytu v ten konkrétní den.
Odpadky v lese mezi osadou Červená a obcí Vysoká Pec vyhlédnuté ke sběru 6.4.2019 -vš-