Okrašlovací spolek a ekologie

Tato sekce se samozřejmostí, jak již z názvu vyplývá, všemi těmi vhodnými aktivitami, jež jsou  v možnostech tohoto spolku, ale také byly tím nejprvnějším, čímž tyto spolku již v dávné minulosti vznikaly a byl ku prospěchu a potřebám svému okolí.

Prvým předsedajícím byl rokem 1996  zvolen p. Jan Konopáč. Bohužel ale také ještě musíme konstatovat a to možná až do současných dnů, že v mnoha směrech a tím při různých jednání jsme se setkávali (i do současných dnů) s mnohým nepochopením ze stran úředních jedání.

Ekologie-přednášky

06.11.2014 19:23
Přednáška Dr. Třebického o ekologické stopě, Dobříš, 8.10.2014 Ve středu 8.10.2014 proběhla ve společenském sále KD Dobříš přednáška na téma Jak chránit naši zemi a naše životní prostředí (Ekologická stopa) organizovaná Okrašlovacím spolkem města Dobříše na základě grantu poskytnutého MěÚ Dobříš....